Organizaciona struktura

Kampanja EVROPSKASEDMICAMOBILNOSTI se zasniva na partnerstvu između Evropske koordinacije (tri mreže sastavljene od lokalnih vlasti zajedno sa ekspertima za mobilnost i komunikaciju), Nacionalni koordinatori (predstavnici ministarstava, agencija i organizacija) i Evropska komisija.

Da biste vidjeli kontakt podatke svakog od njih, kliknite na naslove ispod.

Evropska komisija

European Commission
Rue Demot 24-28
1040 Bruxelles, Belgium
Web: ec.europa.eu/transport/index_en.htm
Ms Madeleine Kelly-Tychtl
E-mail: Madeleine.KELLY@ec.europa.eu
Tel: +32 229 91 111

ICF Mostra

Globe Village
1001, Chaussée d'Alsemberg
B-1180 Brussels, Belgium
Web: www.mostra.com


Mr Arnaud Grisard
E-mail: arnaud.grisard@mostra.com


Mr Filip Sevcik
E-mail: filip.sevcik@mostra.com

ICLEI - Local Governments for Sustainability

Leopoldring 3
79098 Freiburg Germany
Web: www.iclei-europe.org/


Mr Joseph Marshment-Howell
E-mail: joseph.marshment-howell@iclei.org
Tel: +49 761 368 920


Mr Sean Carroll
E-mail: sean.carroll@iclei.org
Tel: +49 761 368 920

Evropski sekretarijat

EUROCITIES
Square de Meeus, 1
1000 Brussels, Belgium
Web: www.eurocities.eu


Mr Juan Caballero
E-mail: juan.caballero@eurocities.eu
Tel: +32 255 20 875


Mr Peter Staelens
E-mail: peter.staelens@eurocities.eu
Tel: +32 255 20 866
Web: www.eurocities.eu

Polis

Rue du Trône 98
B-1050 Brussels, Belgium
Web: www.polisnetwork.eu
Mr Thomas Mourey
E-mail: tmourey@polisnetwork.eu
Tel: +32 250 05 678

REC for Central and Eastern Europe

Ady Endre ut 9-11
2000 Szentendre, Hungary
Web: www.rec.org
Mr Jerome Simpson
E-mail: JSimpson@rec.org
Tel: +36 265 04 039

Nacionalni koordinator Evropske sedmice mobilnosti za Bosnu i Hercegovinu

Centar za životnu sredinu

Miše Stupara 5

78 000 Banja Luka

Bosna i Hercegovina

Tihomir Dakić

E-mail: tihomir.dakic@czzs.org

Tel: +387 – (0)51 433 140

pošalji